• Przedszkole Gminne w Cieninie Kościelnym

  • Cienin Kościelny 82, 62-400 Słupca

  • Telefon: (63) 277-20-13

  • Poczta elektroniczna: przedszkolecienink@wp.pl

Copyright 2019 - Custom text here

 


Rok  szkolny 2018/2019


 

Przypominamy:

 

27.06- Święto rodziny (środa) od godz. 11:00

 

28.06- Wycieczka (czwartek) ok. 8:30

29.06- Pożegnanie przedszkola (piątek) godz. 9:00

W poniedziałek (tj. 18.06) zagościła w naszym przedszkolu przyszła wychowawczyni obecnych 6-latków, Pani Iwona Jaszczak, która przeczytała dzieciom bajkę z morałem o Wiewiórce zwanej Fistaszek. 

Dzieci z uwagą słuchały bajki a następnie podziękowały zaproszonemu gościowi za udział w kawiarence drobnym upominkiem i zaprosiły na mały poczęstunek.

 

Memoriał

w Kowalewie Opactwie

 

                    Jak co roku zerówka została zaproszona przez Dyrektora szkoły w Kowalewie Opactwie, Panią Beatę Przybylską, do wzięcia udziału w XVI już memoriale Jarosława Nowickiego.

Zawodnicy przedszkolni rywalizowali w 5 konkurencjach indywidualnych: szufla – sprawny hokeista, król strzelców, rzut do ruchomego celu, ringo, pajac- rzut do celu oraz drużynowo w wyścigach rzędów.

Spośród 5 przedszkoli zajęliśmy zaszczytne II miejsce, natomiast w rywalizacji indywidualnej chłopców i dziewcząt III miejsca. Gratulujemy naszym przedszkolakom wytrwałości i mamy nadzieje, że dobrze się bawiliście!

Kutlurka w przedszkolu

 Bramka- Piłka- Gol

 

                  12 czerwca odwiedziła nas gościnnie Kulturka, której występ nawiązywał do zbliżających się Mistrzostw Świata w Pilce nożnej. Przedszkolaki uczyły się w jaki sposób kibicować reprezentacji Polski, dlatego też śpiewały przyśpiewki, ćwiczyły kozłowanie a nawet taniec z pomponami. Dominowały tego dnia barwy narodowe. Przedszkole odwiedziła także oficjalna maskotka Mistrzostw Świata w Rosji- WILK ZABIWAKA. Dzieci były zachwycone !